Fiat FIORINO

Víte, že díky sklopnému sedadlu u spolujezdce se prodlouží délka nákladového prostoru na 2,5 metru?

Fiat FIORINO je jedinečný, spolehlivý a pohodlný vůz, který je vhodný pro přepravu osob i nákladu. Vyrábí se ve dvou provedeních, a to jako:

Dodávka Fiorino - skvělý pomocník v městském provozu

Dodávka Fiat FIORINO se skvěle hodí do městského provozudíky svým malým rozměrům - šířka 1,71 m  a délka 3,86 m. Dá se s ní velmi jednoduše manévrovat a zaparkujete s ní i na velmi malém prostoru. Na první pohled působí jako osobní vůz, ale nenechte se klamat. Nákladový prostor (2,5 m3 - 2,8 m3 - dle sklopení sedadel) si v ničem nezadá i s větší dodávkou a pohodlně pojme 1 paletu.

Do něj se můžete dostat zadními křídlovými dveřmi dělenými v poměru 2:3, otevíratelnými až do úhlu 180°. K dispozici vám budou také boční dveře, které si můžete objednat na obě strany vozu - toto řešení je vhodné zejména do měst. Svému majiteli nabízí dodávka Fiat FIORINO spolehlivost a precizní zpracování interiéru do nejmenších detailů.

Fiat Fiorino Combi - malý sympaťák s velkým vnitřním prostorem

Bylo by škoda nevyužít Fiat Fiorino i pro přepravu osob. A proto důvtipní italští konstruktéři příšli na trh s Fiatem Fiorino Combi. Tento kompaktní osobní vůz je určen standardně pro 5 lidí. Ovšem oproti klasickým osobním vozům nabízí svým majitelům mnohem více prostoru - jak na místě pro řidiče, tak všem spolujezdcům.

Fiat FIORINO Combi je vhodný na jízdu ve městě, ale díky objemnému prostoru a komfortu vůbec ho oceníte i při cestování do zahraničí. A to i co se týče nákladů na pohonné hmoty. Vybrat si můžete mezi dvěma velice úspornými motory - benzínový motor 1.4i a dieselový motor 1.3 MultiJet. Oba motory samozřejmě splňují emisní normu EURO 4. Předností těchto motorů je spolehlivý provoz a nízká spotřeba. V kombinovaném provozu má benzínový motor spotřebu 6,9 l/100km a dieselový agregát krásných 4,5 l/100 km.

Fiat FIORINO Combi a dodávka

Rozdíl mezi dodávkou a osobním vozem tkví především v předním nárazníkuFiat FIORINO Combi má na nárazníku dva výklenky pro mlhovky umístěné po stranách předního přívodu sání vzduchu. Oba typy vozu spojují ekologické a ekonomické motory splňující ekonomickou normu EURO 4. Vozy jsou poháněny buď benzínovým motorem 1.4i, nebo dieselovým agregátem 1.3 Multijet.

Pokud vás nezaujal tento typ vozu, prohlédněte si ostatní užitkové vozy FIAT. Nabízíme také bazarpůjčovnu dodávekpronájem vozidel v Praze.

Máte zájem o Fiat FIORINO? Kontaktujte nás!

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

07. 12. 2011

Fiat Ducato není jen tak ledajaký vůz

Nechte se strhnout jedinečnými vlastnostmi vozu Fiat Ducato a pořiďte si tento výjimečný vůz.
13. 10. 2011

Podlehněte kouzlu vozu Iveco Daily

Myslíte si, že už vás vůz Iveco Daily nemůže překvapit? A věděli jste, že...

Archiv aktualit

Proč IVECO od Strojservisu:

  • stabilní firma s 20 letou historií
  • zkušený a vyškolený personál
  • kompletní tonážní řada vozidel 3,5 tuny až 48 tun
  • konfigurace vozidla na míru zákazníkovi
  • záruční komplexní servis IVECO, Fiat
  • velké skladové zásoby ND
  • certifikace kvality ISO 9001 


© 2018, STROJSERVIS Praha, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing